Tým

Mgr. Marcela Janíčková

Motto: „Kdo chce hýbat světem, musí pohnout nejdřív sám sebou." Sokrates

Konzultantka, vizuální facilitátorka, ambasadorka společnosti Neuland.
Zakladatelka projektů Elevator Speech a  VisualCoach, spolupracující lektorka společnosti Hormed, s.r.o. 

Více jak 10 let se věnuji vzdělávání a rozvoji pracovníků ve firmách a korporacích. Zaměřuji se na inovativní techniky prezentace, vizuální komunikaci a prodej/marketing. Tato témata tvoří pilíře projektů Elevator Speech a Visual Coach.
Jako lektor jsem připravila a vedla tréninkové programy pro řadu společností v oblasti IT/Telco, automotive, zdravotnictví či financí. Mezi mé největší klienty v oblasti rozvoje a vzdělávání týmů (či jednotlivců) patří například T-Mobile, UniCredit Bank, Fresenius Medical Care, SKANSKA, LIDL, VFN Praha, ACISION a další.
Dokážu podporovat sdílení nových nápadů, projektů a myšlenek. Třeba i pomocí tzv. Elevator Speech - bleskových prezentací nebo vizuální facilitace. Poskytuji poradenství klíčovým pracovníkům v jejich profesní komunikaci a sebeprezentaci, jsem mentorkou v profesních sdruženích, absolventkou Gestalt výcviku pro profesní praxi a Specifického výcviku pro kouče dle standardů ICF. Aktivně vystupuji na konferencích, networkingových setkáních a kulatých stolech/speed mentoring. Pokud neučím druhé, pak se učím od druhých, cestuji, kreslím nebo sportuji se svými dětmi.

Odkaz na LinkedIn profil.

 

Mgr. Kateřina Koželská

Motto: Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý.“

Kateřina působí na pozici senior lektorky, kouče a vizuální facilitátorky. Je manažerkou a majitelkou společnosti Hormed  a facilitátorkou projektu VisualCoach.cz

V oblasti  rozvoje lidí má dlouholeté praktické zkušenosti. Od r. 1996 působí jako lektor/konzultant v řadě privátních i státních organizacích, kde se zaměřuje především na dlouhodobou spolupráci v oblasti školení tzv. "soft skills" formou projektové i lektorské činnosti, individuálních konzultací, marketingových aktivit, koučování a dalších. Je certifikovanou lektorkou a facilitátorkou společností Eagle´s Flight, certifikovanou specialistkou v oblasti profesní diagnostiky Hogan, certifikovanou lektorkou/konzultantkou AIVD. V r. 2012 ukončila výcvik Gestalt přístupu v pracovním a osobním kontextu.

Odkaz na profil.

 

Milena Osičková

Motto: "Kdo nemá styl, nemá chuť do života." Coco Chanel

Stylistka, která se zaměřuje na personální styling a poradenství. Má zkušenosti s organizací šatníků mužů i žen a osobní asistencí při nákupu oblečení. Pomůže Vám vytvořit si svůj vlastní osobitý styl oblékání, naučí Vás znát svou postavu a vybrat si outfit, ve kterém budete dobře vypadat a cítit se sebejistě při různých pracovních či společenských situacích. Je absolventkou Filmové školy Zlín (obor animace) a Školy Stylistů.